Recenze: Garnier Fructis Goodbye Damage

26. srpna 2015 v 17:05 | Neli |  Vlasy
Hned ze začátku jsem se rozhodla ukázat Vám své stálice v péči o vlasy.

Řadu Garnier Fructis Goodbye Damage jsem se rozhodla vyzkoušet ve stádiu, kdy mé vlasy byly totálně poškozené. Konečky roztřepené jak vánoční stromeček, neustále upadávaly a vlasy mi vůbec nerostly. Něco přes rok jsem měla vlasy stále po ramena, pořád ne a ne růst. Nutno dodat, že jsem si je ale poškodila sama - tenkrát jsem na narozeniny dostala svou první žehličku na vlasy a byla jsem šťastná, že svou bujnou hřívu můžu mít konečně rovnou kdykoli se mi zachce. Vlasy jsem si žehlila takřka každý den. V té době dostávaly zabrat. Hlavně v zimě. Ráno vyžehlit na 210°C, rychle se obléct a utíkat na autobus (venku pod nulou). K tomu jsem ještě pravidelně chodila na melíry. S odstupem času se vůbec divím, že mi na hlavně ještě něco zbylo. Já být tenkrát mými vlasy, rychle beru nohy na ramena :-)

Když už se mě známí začali ptát "Jé, ty ses nechala ostříhat?" nebo "Kde máš vlasy? Vždycky jsi mívala takové dlouhé!", musela jsem zakročit. Zrovna v televizi začínala reklama na novou řadu od Garnier. Slibovali, že odvrátí 1 rok poškození za jeden týden. K tomu odvrácení poškození za jeden týden jsem byla dost skeptická, ale proč to nezkusit?Koupila jsem si šampon, balzám, masku a sérum.
Musím říct, že už po prvním použití jsem byla nadšená. Ne že by to tak rychle fungovalo, to v žádném případě, ale vlasy šly po umytí krásně rozčesat. Navíc moc krásně voněly. Vůně vydrží ve vlasech až do dalšího mytí.

Co bych měla zmínit - Garnier slibuje, že vašim vlasům odvrátí 1 rok poškození za 1 týden. Tomu jsem nevěřila už když jsem si tuto řadu kupovala a ve skutečnosti tomu tak opravdu není :-) Vlasy se mi začaly spravovat asi po dvou měsících používání. Dále je třeba zmínit to, že používat samotný šampon bez balzámu a masky nestačí. Na mnoho blozích jsem četla recenze, kde si autorky stěžovaly, že šampon vlasy spíš vysuší a jdou pak těžko rozčestávat. Podle mě byl účel, že po šamponu jsou vlasy sušší a drží se v nich po opláchnutí méně vody. Potom má totiž pečující balzám větší účinek. Obecně platí, že balzámy a masky by se měly aplikovat po umytí šamponem na částečně vysušené vlasy ručníkem, aby se pečující látky dostaly co nejvíce k vlasům. Když vám z vlasů tečou proudy vody a dáte si balzám, tak se dostane maximálně na povrch a zevnitř vlasu vám neudělá nic. Čili za mě za tento promyšlený krok palec nahoru.

Jsem moc ráda, že jsem tuto řadu vyzkoušela. Nedám na ni dopustit! Dala mi vlasy do pořádku. Mám je krásně voňavé, zdravější a o něco málo mi porostly. Teď už si je moc nežehlím, bojím se, že se mi zase zničí, ale když už po žehličce sáhnu, používám z této řady i sérum na žehlení.


Po čase jsem si všimla, že toto sérum má stejné účinky jako sérum na roztřepené konečky, ale s tím rozdílem, že Brushing je levnější a je ho víc. Proto už používám jen tohle.

Jestli máte poškozené vlasy jako jsem tenkrát měla já, učitě tuto řadu od Garnier vyzkoušejte. Je třeba ji používat déle (protože za 1 týden vám vlasy do původního stavu opravdu nevrátí), ale vzhledem ke krásné vůni to problém pro nikoho určitě nebude :-)

Mějte se krásně!
Neli♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama